Skontaktuj się z nami

10_18_31_Samsung_logo

Samsung Electronics – koreański producent z ponad 50-letnim doświadczeniem

Swoją pracę opiera na 5 ważnych filarach. Przede wszystkim skupia się na ludziach – zarówno swoich pracownikach, jak i klientach i ich potrzebach. Dzięki temu oferuje coraz wygodniejsze rozwiązania i urządzenia prawdziwie ułatwiające codzienne życie – klimatyzatory Samsung wykorzystują innowacyjne technologie i proekologiczne rozwiązania. Drugim filarem jest doskonałość, dzięki której bezustannie dążą do ulepszeń. Pozostałe wartości, na których opierają swoje działanie, to zmiana, uczciwość i wspólny dobrobyt. Klimatyzacja Samsung jest połączeniem wysokiej jakości wykonania i doskonałych parametrów technicznych.

Chłodzenie z wykorzystaniem technologii WindFree™

Technologia WindFree™ sprawia, że wzrasta Twój komfort przebywania w domu, a wszystko dzięki mikro otworom, które równomiernie rozprowadzają świeże powietrze. I nie ma mowy o zimnych podmuchach. W trybie WindFree™ powietrze jest delikatnie rozprowadzane, co tworzy środowisko „nieruchomego powietrza”, które sprawia, że czujesz się świetnie i w dzień, i w nocy.

Inteligentna praca

Należący do rodziny WindFree™ klimatyzator naścienny z AI Auto Comfort wprowadza Cię w świat inteligentnego życia. Analizuje warunki panujące w pomieszczeniu oraz wzory użytkowania, po czym automatycznie dopasowuje temperaturę. Temperaturą zarządzasz również korzystając z aplikacji SmartThings App.

Scroll to Top