Skontaktuj się z nami

Klimatyzatory SINCLAIR są obecne na rynku od 2002 r.

Główna siedziba SINCLAIR Corporation wraz z magazynami o całkowitej powierzchni 16 400 m2 zlokalizowana jest w czeskim Brnie. Obecnie klimatyzatory SINCLAIR dostępne są w trzydziestu trzech krajach europejskich.

Marka SINCLAIR oferuje wysokiej jakości asortyment w dziedzinie klimatyzacji, począwszy od niewielkich klimatyzatorów typu split i multi split, aż po komercyjne systemy SDV oraz urządzenia instalacji wody lodowej. W 2011 r. SINCLAIR poszerzył swoją ofertę o zaawansowane technologicznie pompy ciepła powietrze-woda.

Bogate stany magazynowe zapewniają dostępność od ręki prawie 200 produktów marki SINCLAIR. Produkcja urządzeń klimatyzacyjnych odbywa się w jednej z azjatyckich fabryk specjalizujących się w branży HVAC.

Klimatyzatory Split i Multisplit

Klimatyzatory typu Monoblok

Klimatyzatory przenośne

Agregaty wody lodowej oraz klimakonwektory

Systemy SDV

Klimazytory Sinclair z roku na rok cieszą się coraz większą popularnoscią i zaufaniem na rynku. Zgrany zespół profesionalistów zapewnia doskonałą współpracę z partnerami w wielu krajach na całym świecie. Polityka SINCLAIR Global Group opiera się na podstawowych zasadach długotrwałej współpracy i tworzenie wysokiej jakosci produktów jakości produktów. Regularnie organizują szkolenia techniczne w akademi aby mieć pewność że wszyscy partnerzy posadają aktualne informacje o nowościach w asortymecie. Produkty SINCLAIR zapewniają komfortową temperaturę w twoim domu lub biurze,w każdych warunkach klimatycznych przez cały rok. Z przyjenością przedstawiamy Państwu klimatyzatory SINCLAIR. Ochrona środowiska staje się coraz ważniejsza dla ludzkości i jej przyszłości pokoleń.SINCLAIR Global Grup postrzega to w ten sam sposób,dlatego skupiamy się na stosowaniu nowych technologi,które pomagają zmniejszyć zużycie energii i ogranicznyc emisji gazów cieplarnianych.Produkty SINCLAIR spełniają surowe normy UE,a w wielu przypadkach nawet je przewyższją. SINCLAIR wierzy w długodystansowy, stabilny i zdrowy rozwój,poparty ciężką pracą i solidnym kodeksem etycznym. Długofalowy sukces każdej marki zależy od usatysfakcjonowanych klientów. Nasi klienci zadowoleni są z wysokiej jakości i niezawodności.

Przykładowe modele klimatyzacji split

SINCLAIR KEYON

SINCLAIR SPECTRUM PLUS

SINCLAIR TERREL CZARNY

SINCLAIR MARVIN ZŁOTY

Scroll to Top