Skontaktuj się z nami

Falowniki jednofazowe i trójfazowe

Ponadnormatywna wydajność

Dokonaj niemożliwego dzięki maksymalnej wydajności sięgającej aż 98,6%.

Ochrona IP65

Trwała obudowa o stopniu ochrony IP65, która idealnie sprawdza się wewnątrz, jak i na zewnątrz.

Opcja podłączenia akumulatora

Pełna kompatybilność z systemami magazynującymi Fox to udogodnienie, które zapewnia bezpieczeństwo i jeszcze większą wydajność niż w przypadku konkurencji.

Monitorowanie z poziomu aplikacji

Monitorowanie systemu ze strony www lub aplikacji smartfona zapewnia pełną kontrolę urządzenia nawet podczas nieobecności w domu.

Ochrona zapewniająca bezpieczeństwo

Dzięki zaawansowanym i ulepszonym funkcjom bezpieczeństwa ochronisz sprzęt i oprogramowanie przed awariami.

Niskie napięcie rozruchowe

Niskie napięcie rozruchowe dla szerokiego zakresu generacji.

Falowniki jednofazowe i trójfazowe FoxESS zostały zaprojektowane z komponentów od wiodących światowych producentów, co znacząco poprawia żywotność naszych produktów. Falowniki jednofazowe wyróżniają się maksymalną wydajnością i długością działania, która wyprzedza konkurencję o setki watogodzin.

Innowacyjność falowników opiera się przede wszystkim na mocnej konstrukcji, opartej na unikalnym radiatorze i żeberkach chłodzących zintegrowanych z obudową. Tak przemyślana konstrukcja zapewnia optymalny kontakt z komponentami wytwarzającymi ciepło. Żeberka chłodzące w kształcie gwiazdy tworzą większą powierzchnię, co poprawia znacząco efekt chłodzenia. Dzięki pionierskiej konstrukcji falownika przekładającej się na większą powierzchnię odprowadzenia ciepła, otrzymujemy zwiększenie zdolności transferu ciepła nawet o 30% w porównaniu do wiodących produktów innych marek. Precyzję wykonania falowników jednofazowych potwierdza użycie kondensatorów elektrolitycznych najwyższej jakości japońskiej marki NIPPON-CHEMI-CON. Dzięki użyciu większej ilości kondensatorów nasze produkty mogą poszczycić się wydłużoną żywotnością przetwornicy.

Scroll to Top